Andere beoordelingen
Naast de waardering van DogsIncluded-klanten, hebben we ook nog algemene beoordelingen voor dit huis. Hier zijn ook gasten bij die zonder hond op vakantie waren.
Dit huis scoort een 8,4 op basis van 30 beoordelingen
Hieronder tonen we je schriftelijke beoordelingen van gasten die al eens in dit huis zijn geweest. Omdat dit algemene beoordelingen zijn, is het ook mogelijk dat dit gasten zijn geweest zonder meereizende hond(en).
28-09-2023 - dhr. Starrenburg uit Nederland
(verblijf: 24-09-2023 t/m 04-10-2023)
Alles aanwezig, groot,schoon en met 30 graden in september is een Prive zwembad heerlijk.
27-08-2023 - dhr. vandecasteele uit België
(verblijf: 21-08-2023 t/m 31-08-2023)
Alles heel goed buiten dat we weer geen juist adres doorgestuurd kregen van jullie
03-06-2023 - dhr. alvares uit Nederland
(verblijf: 31-05-2023 t/m 06-06-2023)
Het is hier prachtig het huis voldoet aan alles,,alles is aanwezig en schoon en niet te vergeten een heerlijk zwembad met veel privacy en de omgeving is geweldig mooi
11-05-2023 - dhr. Wouters uit België
(verblijf: 08-05-2023 t/m 18-05-2023)
Woning is top.zwembad en tuin ook.zeker een aanrader.
06-08-2022 - dhr. Leyssen uit België
(verblijf: 01-08-2022 t/m 10-08-2022)
Heel leuk en goed onderhouden huisje met een super leuk zwembad. Veel bezienswaardigheden in de buurt. Ook qua sport voldoende mogelijkheden.
De eigenaar van het huisje is mega behulpzaam, maar zeker niet opdringerig. Echt top.
05-07-2022 - familie Pandal uit België
(verblijf: 02-07-2022 t/m 07-07-2022)
Super huis, super lieve mensen.. Prachtige regio! Wij komen zeker terug! :)
20-07-2021 - familie Sallant uit Frankrijk
(verblijf: 03-07-2021 t/m 17-07-2021)
Diensten voldoen niet aan mijn verwachtingen. (automatische vertaling)
30-03-2021 - familie Rosado uit Frankrijk
(verblijf: 20-03-2021 t/m 27-03-2021)
Boeking ruim, gedetailleerd, We zouden graag een contactpersoon hebben via e-mail of telefoon in onze taal en land, die ons snel kunnen beantwoorden, hebben we niet weten of Belvilla is een Zwitserse of een Nederlands bedrijf en we bidden dat alles goed gaat ,,, dit is de eerste keer dat ik boeken op deze site, zodat voor het moment dat ik heb niets te zeggen, (automatische vertaling)
26-09-2020 - familie Devlaeminck uit België
(verblijf: 05-09-2020 t/m 19-09-2020)
vriendelijke mensen,alles was tip top in orde !!
20-09-2020 - dhr. Fink uit Duitsland
(verblijf: 22-08-2020 t/m 05-09-2020)
We hebben elkaar telefonisch aangekondigd. De eigenaresse was ook aanwezig en legde alles in het huis en over het zwembad uit. Het huis is erg mooi - het dak b.v. in de stijl van het gebied. De begane grond is erg gezellig ingericht. Het zwembad wordt, vermoedelijk thermostaatgeregeld, verwarmd met een warmtepomp. Als het een paar dagen wat koeler is, blijft de watertemperatuur praktisch gelijk. De ligging van het huis is erg mooi en helemaal rustig. De weilanden in het oosten van het huis en de ezelfamilie in het westen dragen ook bij aan de idylle. Er zijn veel steden in de omgeving die het bezoeken waard zijn, net als de grotten. Gehuurde kano's zijn geweldig om op de Dordogne te peddelen. (automatische vertaling)
22-08-2020 - familie uit Nederland
(verblijf: 01-08-2020 t/m 08-08-2020)
Nous avons été très bien reçus et en avance sur l'heure prévue. Bon hébergement mais qui manque d'equipements de cuisine.
30-07-2019 - mevr De Coene uit België
(verblijf: 20-07-2019 t/m 27-07-2019)
goede aankomst, konden voortijdig in het mooie huisje. hulpvaardige eigenares die alle privacy gunde. mooie, rustige en vooral een stille omgeving.
23-04-2019 - dhr. Verstraeten uit Nederland
(verblijf: 15-04-2019 t/m 21-04-2019)
Zeer mooi en net huis. Warme ontvangst door de gastvrouw. Prachtig zwembad en wijds zicht op de omliggende weilanden. Omgeving is perfect voor het bezoek van diverse kleine dorpen. Aanrader!
18-09-2018 - dhr. Fellensiek uit Nederland
(verblijf: 01-09-2018 t/m 15-09-2018)
Ontzettende aardige mensen en prima onderkomen. Aanrader
12-03-2018 - dhr. Sikma uit Nederland
(verblijf: 02-09-2017 t/m 16-09-2017)
Mooie omgeving. Prachtig huis, mooie ligging
30-04-2016 - mevr Teerlynck uit België
(verblijf: 05-09-2015 t/m 12-09-2015)
Was een leuke rustige vakantie een aanrader
17-09-2014 - familie H. Geyzen uit Nederland
(verblijf: 06-09-2014 t/m 13-09-2014)
Heerlijk huis rustige omgeving veel zen. vriendelijke eigenaars. Als je de streek lot kent zit je er super, alles in een staal van 70 km van beziens waardigheden. Voor inkopen van dagelijkse behoefte op afstand van 5km.
Heerlijke zonnige vakantie. Aanrader!
10-08-2014 - familie D. de Keukelaere uit Nederland
(verblijf: 02-08-2014 t/m 09-08-2014)
Rustige ligging, comfortabele vakantiewoning, vriendelijke en hulpvaardige eigenaars, streek met veel bezienswaardigheden met andere woorden alles aanwezig voor een geslaagde vakantie.
03-10-2013 - familie E. Desmet uit Nederland
(verblijf: 21-09-2013 t/m 28-09-2013)
Het huis en de eigenaars waren fantastis heel mooi huis een aanrader goede restaurantjes in de buurt als ook mooie uitvalbasis veel mooie dorpjes. De prijs voor dit huis valt heel goed mede. Ik denk dat ik nog terug ga.
19-05-2013 - familie D.A. Zandee uit Nederland
(verblijf: 11-05-2013 t/m 18-05-2013)
Dit betreft een nieuw en mooi gebouwd huis met zwembad in een mooie, rustige omgeving. De "elevage"betreft het fokken van koerspaarden, die niet altijd aanwezig zijn. De verhuurders, die alleen frans spreken, zijn zeer behulpzaam en zullen alles doen om het naar de zin te maken en eventuele problemen op te heffen. Het huis is geschikt voor 10 personen en omvat alle inventaris die maar nodig kan zijn. Loubressac een prachtig plaatsje ligt op 6 km afstand.
12-05-2013 - familie W.J. Kooij uit Nederland
(verblijf: 04-05-2013 t/m 11-05-2013)
Fijne vakantiewoning met mooi zwembad, prachtige ligging. Rustige buurt (aan weerszijden Franse buren op ong. 60 meter), voldoende privacy. Mooie omgeving met voldoende mogelijkheden voor uitstapjes.